Hakkımızda

Z-Kids, 20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Zeki Sarı markasının kültürü, felsefesi ve tecrübesiyle 2019 yılında, Bursa’da kurulmuş Zeki Sarı markasıdır. Dünyadaki trendleri takip eden, çizgisiyle geleceğin ihtiyaç ve trendlerine yön vermek isteyen bir marka olma hedefiyle işe başlamıştır.

Z-Kids bebek, çocuk ve genç odalarındaki tüm ihtiyaçlar için, mobilyadan aydınlatmaya kadar tüm detaylar için bir arada fikirler sunan, tasarımdan gelen gücünü ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmekte kullanan bir markadır.

Türkiye’nin dört bir yanında bebeğinin odasını dizayn etmek isteyen ebeveynlerin ve kendi odalarını dizayn etmek isteyen çocukların ve gençlerin hayallerindeki odayı hayata geçirmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Z-Kids hayal edilen yaşam alanlarını zengin renk seçenekli ürünleri ile mutlaka evinizi ve hayatınızı süsleyecektir. Renk, tasarım ve kullanışlılığı en ön planda tutup gençlerin ve çocukların hayalleri kadar zengin bir ürün listesi sunabilmek için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.