Hakkımızda

Z-Kids; sektörde 22 yıllık bir tecrübesi bulunan Zeki Sarı Mobilya’nın, çocuk ve genç odası alanındaki “yaşam alanı ve özgürlük” temasıyla kurduğu güçlü bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek sektörel tecrübenin gerekse pedagojik araştırmaların yol arkadaşlığıyla kurulan bu genç marka; hem ebeveynler için hem de içinde dünyayı keşfetme arzusu olan çocuk ve gençlerimiz için son derece fonksiyonel, dayanıklı, özgün ve şık yaşam alanları sunmaktadır.

Sektördeki iş etiğini, özellikle de satış sonrası hizmette son derece etkin bir şekilde kullanan Z-Kids kurum felsefesini de güven odaklı bir platformda inşa etmektedir. Yakın gelecekte hayal gücünün gerçek gücü olduğunu keşfeden çocukların, maceralarında cesareti konumlayan gençlerin ve onlara güvenilir ve konforlu bir dünya sunmak isteyen ebeveynlerin ilk tercihi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Z-Kids ile odamdaki macera başlıyor, siz de bu maceranın bir parçası olun!

Marka Öyküsü

Bir çocuğun odası nasıl olmalı?

Bir çocuk hayallere daldığında ve sonsuz bir dehlizin içinde kaybolurken aynı zamanda kendisi nasıl özgür ve güvende hissedebilir? Z Kids bu sorularla başladı yolculuğuna.

1998 yılından bugüne Zeki Sarı’nın sektöre dair vizyoner bakış açısı ve sektörel deneyimiyle yepyeni bir soluk olarak meydana gelen bu marka, ilerinin aydınlık neslinin rahatı ve konforu; onlara hem berrak bir zihin hem de konforlu bir yaşam alanı sunabilmek için marka yolculuğuna başlamış oldu.

Pedagojik olarak özel alana sahip olan çocukların ilerleyen yıllarda daha özgüvenli ve daha disiplinli bir hayat yaşadığı içgörüsünden yola çıkan Z Kids, hem ebeveynler için pratik mobilyalar sunmayı hem de çocuklar için eğlenceli ve yaratıcı yaşam alanları var etmeyi hedeflemektedir.

Çünkü bir çocuğun odası, onun ilk evidir.

 

Vizyon

Çocuk odası ve genç odası klasmanında Türkiye mobilya pazarının trend konusunda yön belirleyicisi ve her şeyden önce çocuklarımızın özel alanlarında mutlu ve güvende olduklarını hissettirmeyi amaçlıyoruz.

Böylelikle gerek tasarımsal olarak gerekse fonksiyonellik açısından hem bir çocuk gibi düşünmeyi hem de bir ebeveyn gibi düşünmeyi marka yolculuğumuz için önemli bir noktada konumlandırıyoruz.

Gelecekte Türkiye ve dünya mobilya mağazacılığı pazarında kendi kategorimizin yenilikçi ve inovatif bir markası olarak görmek için çalışıyoruz.

 

Misyon

Çıkmış olduğumuz yolculukta özellikle anne çocuk iletişimi bağlamında farklı içgörüler topluyor, sosyokültürel aile yapılarıyla çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap veren inovatif teknolojiler sunmaya gayret gösteriyoruz.

Her bir mağazamızda misafirlerimizin görmek istediği değil göreceği gerçeklik üzerinden rasyonel veriler sunuyor, satış sonrası hizmette de sık sık hayatlara dokunabilen çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca üretim ve tasarım kalitemizle 2 gün termihle Türkiye’de hiç olmayan bir hizmet kalitesi sunuyoruz.